• Yardım Projem: Antalya-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 360 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Runexpress (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC42268
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC42268

360 /500 TL

Kampanya Hedefim

95.302 /100.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben atlet ya da kilo vermesi gerektiği için koşan birisi değilim. Yalnızca iyiliğin peşinde koşan, hızla giden hayatı yakalamaya çalışan, sosyal sorumluluklarının bilincinde, doğayla ve tüm canlılarla barışık yaşamı seven bir insanım. Bu seneki Runatolia'da yıllardır gönüllüsü olduğum TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) ile "babası veya annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz...", çocukları emanet alarak; yaşam boyu öğrenen, araştıran, sorgulayan, çağdaş, özgüvenli ve topluma karşı sorumlu liderler olarak yetiştirmeyi hedefleyen Darüşşafaka için koşacağım.
Bu bağlamda; siz değerli dostlarım, büyüklerim, yöneticilerim ve iş arkadaşlarımdan kampanyama destek vermenizi; geleceğimiz olan çocuklarımız için bir nebze olsun katkıda bulunmanızı rica ediyorum.
Saygı ve Sevgilerimle

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti eğitimde fırsat eşitliği misyonula anne ve/veya baba kaybı yaşamış ekonomik olarak dezavantajlı olan öğrencilere 5. sınıftan lise sona kadar kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Maratonda 10 öğrencimizin 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek bağışa ulaşmayı hedefledik.

1 öğrencinin 1 yıllık sadece eğitim masrafı 10.000 TL'dir.

Eğer Ferhat Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)