• Yardım Projem: Antalya-2019-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 331
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 115.882 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Mezun&Yetişkin Toplum Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC42259
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC42259

115.882 /100.000 TL

Kampanya Hedefim

277.759 /250.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2 yıldır Toplum Gönüllüleri Vakfı‘nda (TOG) eş başkanlığı görevini yürütüyorum. Burada gençlerin toplum için yaptıkları değerli çalışmalar beni heyecanlandırıyor ve her zaman güç veriyor.

TOG’da gönüllü olan gençler her türlü ayrışmayı bir kenara koyup, etraflarında gördükleri sorun ve ihtiyaçlara çözüm üretmek için harekete geçiyorlar.

Gençler 81 ilde ihtiyaçları tespit ediyor, proje fikri geliştiriyor, sokağa çıkıp o şehirde yaşayan insanların görüşlerini dinliyor ve proje etkinliklerini hayata geçiriyorlar. Ürettikleri projelerin yanı sıra vakfın her kademesinde söz sahibi olan gençler bu çatı altında farklı fikirleri duyuyor, dayanışmayı ve birlikte çalışmayı öğreniyorlar.

Bu defa gençlerin onkoloji hastanesindeki çocuklarla gerçekleştirdikleri projeleri desteklemek istiyorum.

3 Mart Pazar günü Antalya Runatolia Maratonu’nda gençleri desteklemek ve gençlerin hastanelerde ulaşacakları çocuklara güç vermek istiyorum. Sizden ricam 18 Mart’a kadar dilediğin miktarda bağış yaparak kampanyama destek olman. Desteğiniz gençlere unutamayacakları bir katkı olacak. Aşağıdaki buton ile direkt Toplum Gönüllüleri Vakfına kredi kartı ile bağışta bulanabilirsiniz ya da havale için gerekli bilgileride bulabilirsiniz.

Teşekkürlerimle,

Havale/EFT için;
Garanti Bankası, Bağlarbaşı Şubesi, TL Hesabı
Hesap Sahibi/Alıcı Adı: Toplum Gönüllüleri Vakfı
IBAN: TR72 0006 2000 4220 0006 2931 97
Açıklama: CC42259

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum ve proje geliştirme eğitimleri yaparak sosyal sorumluluk bilinci kazanmalarını destekliyoruz. Kurumsal takım koşucuları destekledikleri gençlerin projelerine aktif olarak katılabiliyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Suzan Bayazıt isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)