• Yardım Projem: Antalya-2019-TOÇEV-Adımlarınla İyilik Yap Eğitim İçin Geleceğe At
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 32
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.725 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC42038
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC42038

3.725 /3.600 TL

Kampanya Hedefim

31.174 /36.000 TL

TOÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çoğunuz biliyorsunuz; bir yıldan uzun süredir Instagram'da @iyilikicinoyuncak sayfamda yaptığım satışlarla köy okullarındakiler başta olmak üzere ihtiyaç sahibi çocukların eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum. Ve şimdi de bu kuzular için Antalya'da koşuyorum (veya tempolu yürüyorum:))!! TOÇEV aracılığıyla okumaya istekli olan fakat imkanları kısıtlı olan çocuklara el uzatır mıyız? Hem yalnızca eğitim anlamında değil sosyal aktivite anlamında da çocukları desteklemiş olacağız. 1 çocuğun yıllık masrafı 1200₺ ve benim bu koşuda hedefim 3 çocuk. Damlaya damlaya göl olur değil mi?? Hepinizin desteğini bekliyorum, bence başarabiliriz :)

TOÇEV

TOÇEV olarak 25 yıldır okuma istekli çocukların ilkokuldan üniversiteyi bitirine kadar eğitim hayatını garanti altına alıyoruz.İyi bir eğitim almaları,kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olabilmeleri için atölye çalışmaları ve yaz kampları ile kişisel ve sosyal gelişimlerini de destekliyoruz.

1 çocuğun bir yıllık eğitim ve sosyal aktivite gideri 1.200 TL'dir

Eğer Nur Seda Köktürk isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)