• Yardım Projem: Antalya-2019-AÇEV-Okuyan Bir Gelecek, Adımlarınızla Gelecek
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.430 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41857
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC41857

1.430 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

532.191 /250.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar

AÇEV için iyilik peşinde koşuyorum!

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), sağlıklı, mutlu ve başarılı çocuklar için erken çocukluk ve yetişkin eğitimleri geliştiriyor ve sahada uyguluyor. İmkanları kısıtlı, dezavantajlı konumdaki çocuklar ve ailelerine hayatta eşit bir fırsat sunmak amacıyla eğitim yoluyla destek veriyor.
İşte bu nedenle, 3 Mart 2019 günü Antalya-2019-AÇEV-Okuyan Bir Gelecek, Adımlarınızla Gelecek projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.

1.250 çocuk için uygulanacak 6 haftalık okuma programı maliyeti çocuk başına 200 TL'dir.

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz siz de bağış yapabilirsiniz.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41857

Sevgiler,

AYŞE

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Program ihtiyaç sahibi bölgelerde yaşayan 5-8 yaş arası çocukların, dil becerilerini geliştirirken onlara okuma sevgisi ve alışkanlığı edindirmeyi hedefler. Diğer taraftan ebeveynlere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandırmak için hazırlanmıştır.

1.250 çocuk için uygulanacak 6 haftalık okuma programı maliyeti çocuk başına 200 TL'dir.

Eğer AYSE SOKULLU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)