Kampanyamın Etkisi
5 çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2019-TEMA Vakfı-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 505 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEMA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41801
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC41801

505 /500 TL

Kampanya Hedefim

91.589 /120.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba. Ben Alevgül Ipkin. 😊
Sormak istiyorum öncelikle. Avcunuza sığan küçücük tohumun boyunuzu aşan kocaman ağaç oluşuna tanıklık ettiniz mi?
Hiç ağaç yetiştirdiniz mi? Yaklaşık 4 yıldır TEMA gönüllüsüyüm. Üniversite hayatım boyunca Selçuk Üniversitesi Genç TEMA ile koşacak olduğum Ağaç kardeşliği projesinde yer alarak çocukların doğa ile tanışmalarına, yakınlık kurmalarına tanıklık ettim. Çocuklarla tohumların fidana, fidanların ağaca dönüşmesini gözlemledik. Her bir tohumumuza isim verdik. Umut, damla, yıldız, fenerbahçe, beşiktaş, galatasaray, prenses ve daha niceleri... Etkinlik boyunca çocukların önlükleri, gözlem kutuları, eğitim kitapçıkları, saksıları gibi etkinlik gereçleri TEMA Vakfı tarafından karşılanmaktadır. Peşinden koştuğum iyiliğin siz de bir parçası olun, toprağa dokunmaya korkan beton çocuklar olmasın. Minik eller orman oluştursun.

Teşekkürler 😇

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

100₺ bağışla bir çocuk Orman Ekosistemi doğa eğitimine katılır ve Çocuklar Hatıra Ormanı oluşturulur

Eğer Alevgül İpkin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)