• Yardım Projem: Antalya-2019-Gönüllü Hareketi-Eğitimde Fırsat Eşitliği için Oyun Karavanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 42
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.595 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MAÇKA ÇAYLAKLAR (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41322
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC41322

4.595 /4.200 TL

Kampanya Hedefim

21.221 /120.000 TL

Gönüllü Hareketi Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dezavantajlı ve kırsal bölgelerde yaşayan ilköğretim çağındaki çocuklara yönelik düzenlenecek atölye çalışmaları ve oyun tabanlı öğrenme faaliyetleri ile eğitim-öğretimin desteklenmesini ve eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanmasını amaçlayan "Oyunla Büyü" projesine Oyun Karavanı kazandırmak için koşuyorum. Bir çocuğun Oyun Karavanı aracılığı ile eğitim desteği alabilmesinin maliyeti 120.- TL'dir. Ben de adımlarımı 35 çocuğumuzun bu olanağa kavuşabilmesi için atacağım ve Runatolia'da 10km. koşacağım.

Gönüllü Hareketi Derneği

Dezavantajlı ve kırsal bölgelerdeki ilköğretim çağı çocuklarına yönelik düzenlenecek atölye çalışmaları ve oyun tabanlı öğrenme faaliyetleri ile eğitim-öğretimin desteklenmesi ve eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanmasını amaçlayan "Oyunla Büyü" projesine Oyun Karavanı kazandırmak için koşuyoruz.

1 çocuğun "Oyun Karavanı" aracılığıyla eğitim desteği alabilmesi için 120 TL'ye ihtiyaç duyuluyor.

Eğer Özlem Can Uğursal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)