• Yardım Projem: Antalya-2019-TOÇEV-Adımlarınla İyilik Yap Eğitim İçin Geleceğe At
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 28
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.452 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41299
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC41299

1.452 /1.599 TL

Kampanya Hedefim

31.174 /36.000 TL

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

TOÇEV “Okumak her çocuğun hakkıdır” diyerek çıktığı yolda her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları için çalışıyor. Okuma istekli çocukların ilkokuldan üniversiteyi bitirine kadar eğitim hayatını garanti altına alıyor.İyi bir eğitim almaları,kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olabilmeleri için çalışmalarını sürdürüyor.
Bende bu güzel amaçlarına destek olabilmek adına Antalya Maratonunda adımlarımı TOÇEV için atıyorum sizde değerli bağışlarınız ile destek olarak bir çocuğun geleceğini değiştirebilirsiniz. 😊

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı

TOÇEV olarak 25 yıldır okuma istekli çocukların ilkokuldan üniversiteyi bitirine kadar eğitim hayatını garanti altına alıyoruz.İyi bir eğitim almaları,kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olabilmeleri için atölye çalışmaları ve yaz kampları ile kişisel ve sosyal gelişimlerini de destekliyoruz.

1 çocuğun bir yıllık eğitim ve sosyal aktivite gideri 1.200 TL'dir

Eğer Semih Özcan Doğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)