• Yardım Projem: Antalya-2019-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 113
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.961 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Alanya TOG (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41207
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC41207

2.961 /2.900 TL

Kampanya Hedefim

277.759 /250.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese merhaba,

Devrim Güneş.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği 4. sınıf öğrencisiyim.

Geçen sene olduğu gibi bu sene yine 3 Mart’ta Antalya’da düzenlenen Runatolia Maratonunda iyilik peşinde koşacağım. Geçen sene Ankara’nın Kahraman Kazan ilçesinde bulunan Şehit Ümit Gider okulunun dış cephesini yenilemek ve bahçe düzenlemesini gerçekleştirmek adına bağış toplamıştım.

Bu sene ise 5 senedir içinde gönüllük yaptığım ve 5 sene boyunca Alanya yerelinde çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiğimiz Toplum Gönüllüler Vakfı Alanya Topluluğu ile maratonda adımlarımızı atacağız. Her sene gerçekleştirdiğimiz ve bu sene de gerçekleştirecek olduğumuz ‘Gönüllü Fırçalar’ isimli okul boyama projemiz adına bağış toplayacağız.

Ve sizin desteklerinizle bu koşuyu daha da anlamlı hale getirebilirim. İnsanların hayatına ufak bir dokunuşta bulunmak istemez misiniz? Miktarı ne olursa olsun ufacık desteğiniz, attığım adımları özel kılacak ve siz de benimle beraber bu maratonda koşmuş olacaksınız.

Bu maratonda benimle beraber koşmaya ne dersiniz?

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum ve proje geliştirme eğitimleri yaparak sosyal sorumluluk bilinci kazanmalarını destekliyoruz. Kurumsal takım koşucuları destekledikleri gençlerin projelerine aktif olarak katılabiliyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Devrim Güneş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)