• Yardım Projem: Antalya-2019-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 40 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Mezun&Yetişkin Toplum Gönüllüleri (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC40984
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC40984

40 /3.500 TL

Kampanya Hedefim

277.759 /250.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

TOG’da gönüllü olan gençler her türlü siyasi görüşü ve ayrışmayı bir kenara koyup, etraflarında gördükleri sorun ve ihtiyaçlara çözüm üretmek için harekete geçiyorlar.

Onlar her yerdeler demek sanırım en uygun ifade olur. 81 ilde 135 üniversitede hep bir aradalar. Sorunu tespit ediyor, proje fikri geliştiriyor, sokağa çıkıp o şehirde yaşayan insanların görüşlerini dinliyorlar. Kamu kurumlarını ziyaret ediyor, esnaflardan destek alıyor ve proje etkinliklerini hayata geçiriyorlar.

Türkiye’nin her köşesinde toplum için çalışan, o şehrin, mahallenin, köyün ihtiyaçlarına cevap arayan, çocukların, hayvanların, gençlerin, engelli bireylerin, yaşlıların hayatlarını kolaylaştıran gönüllü gençler çok kıymetli bir fayda üretiyorlar. Her sene kendi oluşturdukları 2.000’den fazla proje ile topluma etki ediyorlar. Vakfın her kademesinde söz sahibi olan gençler bu çatı altında farklı fikirleri duyuyor, dayanışmayı, birlikte çalışmayı ve kendinden başkasını gözetmeyi öğreniyorlar.

Daha iyi bir toplumda yaşayabilmek için bu çabaya destek olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Üniversite öğrencisi gençlere sosyal sorumluluk bilinci kazandıran Toplum Gönüllüleri Vakfı’nı desteklemek için 3 Mart Pazar günü Antalya Runatolia Maratonu’nda koşuyorum. Amacım toplayacağım her 200 TL bağış ile 1 gencin daha sosyal sorumluluk eğitimleri almasını ve oluşturacağı proje fikirlerinin desteklenmesini sağlamak.

Toplum Gönüllüsü gençleri desteklemek için oluşturduğum bağış kampanyama senden de katkı rica ediyorum. Aşağıdaki bağlantı adresinden 18 Mart’a kadar kredi kartı ya da havale/EFT ile dilediğin miktarda bağış yaparak sen de gençleri destekleyebilir, heyecanıma ortak olabilirsin.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum ve proje geliştirme eğitimleri yaparak sosyal sorumluluk bilinci kazanmalarını destekliyoruz. Kurumsal takım koşucuları destekledikleri gençlerin projelerine aktif olarak katılabiliyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Mehmet Bahadır Teke isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)