• Yardım Projem: Antalya-2019-Tohum Otizm Vakfı- Adımlarımız Otizmli Çocuklarımız İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 40
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.245 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC40932
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC40932

3.245 /3.300 TL

Kampanya Hedefim

277.289 /275.000 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gönüllülük inanmaktır, yaşayarak öğrenmektir, sorgulayıp değiştirmektir. Ama her şeyden önce tüm kalbinle sevmektir. Hırslarımın değil başka canlıların hayatlarına dokunup, onların isimsiz güçleri olmak için koşuyorum. Hayallerini gerçek yapabilmeleri için ellerinden tutup 'Yalnız değilsiniz, biz varız' demek için koşuyorum.
Runatolia 2019 Antalya'da otizmli bir çocuğun eğitimine destek olup ben de çocuklar için her şeye varım diyorsan kampanyamı destekleyerek TOHUM Otizm Vakfı'na bağış yapabilirsin.

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer Begüm ATA isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)