• Yardım Projem: Antalya-2019-TOÇEV-Adımlarınla İyilik Yap Eğitim İçin Geleceğe At
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.242 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC40922
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC40922

1.242 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

31.174 /36.000 TL

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

TOÇEV için iyilik peşinde koşuyorum!

TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı), 1994 yılından bu yana, okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek veriyor.

“Okumak her çocuğun hakkıdır” diyerek çıktığı yolda her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları için çalışıyor.

Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum

Antalya-2019-TOÇEV-Adımlarınla İyilik Yap Eğitim İçin Geleceğe At projesini destekleyeceğim. 3 Mart 2019 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

1 çocuğun bir yıllık eğitim ve sosyal aktivite gideri 1.200 TL'dir

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC40922

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC40922

Sevgiler

Didem

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı

TOÇEV olarak 25 yıldır okuma istekli çocukların ilkokuldan üniversiteyi bitirine kadar eğitim hayatını garanti altına alıyoruz.İyi bir eğitim almaları,kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olabilmeleri için atölye çalışmaları ve yaz kampları ile kişisel ve sosyal gelişimlerini de destekliyoruz.

1 çocuğun bir yıllık eğitim ve sosyal aktivite gideri 1.200 TL'dir

Eğer Didem Tekkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)