• Yardım Projem: İstanbul-2018-TESYEV-Fark Yarat, Geleceği Yaşat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 95 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Renkli Kampüs - TESYEV
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC40000
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC40000

95 /200 TL

Kampanya Hedefim

227.333 /260.000 TL

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar,
Son 1 haftada hemen duyup TESYEV'e dahil oldum ama ne için? :)

11 Kasımda gerçekleşecek olan Vodafone İstanbul Maratonu'na Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfını desteklemek için yardımseverlik koşusuna katılıyorum!
Yeti kaybı olan lise ve üniversite öğrencilerinin spor yaparak sosyalleşmelerine yardımcı olan Tesyev’in 500 bursiyeri bulunuyor . Vakfın burs fonuna katkıda bulunmak için açtığım bağış kampanyasına destek verebilirseniz çok memnun olurum . Tamamen gönüllülük esasına dayanarak yer aldığım bu projenin başarıya ulaşması , yapacağınız bağışlara bağlı . Küçük bir not : Yapacağınız bağışların miktarı hiç önemli değil , inanın 5/10 TL bile çok değerli. Hepinize kucak dolusu sevgiler <3 :)

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı

Engel derecesi %40 ve üzerinde olan, ihtiyaç sahibi, başarılı, üniversite ve lise öğrencisi gençlerimizin, engelli olmayanlar gibi tüm eğitim kurumlarından yararlanabilmelerini sağlamak ve onlara destek olmak amacıyla burs fonu yaratmaktır

Yıllık burs tutarı, bir üniversite öğrencisi için 3.600.-TL, lise öğrencisi için de 1.530.-TL'dir

Eğer Aybike Kınden isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)