• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.565 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri , Yapı Kredi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39757
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC39757

1.565 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmayı anlamladırmaya karkarsak gereçekten uzun bir yazı çıkabilir ., Kısaca ,sporların atası olması , Maraton gibi bir efsane antik olaya dayanması , canlılar için koşmanın temel yaşamsal bir değerinin ve anlamının olması ( yakalma ya da kaçmak gibi ) , tüm bunların dışında modern yaşamda , insanın kah kocaman bir şehirde kalabalıklar içinde , kah bir ormanda tek başına koşarken bile kendi kendiyle kalabilme yetisi , ayrıca size verdiği iyi his, sağlıklı olma duygusu , başardım deme motivasyonu ... Kısacası bitmez . Bir de tüm bunların yanında koşunuzun " BİR İYİLİK" e aracılık etmesi de eklenirse işte bu tarifsiz bir hazza ve de motivasyona dönüşür . Kampanyanıza destek olan dostlarınızı da sırtınıza alıp , hep beraber koşacak gücü bile bulursunuz kendinizde . Ve hep birlikte koşarsınız destek olacağınız organaizsyona doğru . Ben de işte böyle koşacağım . Destekleriniz için sonsuz teşekkürler . Geronimo konuştu :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer ŞEREF SOLMAZER isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)