Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 555 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Philips Türkiye Runners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39695
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC39695

555 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Bu sene 40. Vodafone İstanbul Maratonu'nda Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Aile Evi için koşuyorum. Bu koşu benim için çok anlamlı, çünkü bir çocuğun hayatına dokunmanın ne kadar değerli olduğunun farkındayım.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), tedavi için tüm hayat düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak ebeveynlerinin maddi sıkıntılarından dolayı kalacak bir yer bulamayan çocuklar ve aileleri için II. Aile Evi’ni inşa ediyor. II. Aile Evi ihtiyaç duyan her çocuk ve ailesine tedavileri süresince; konaklama, gıda, hijyen ve psiko-sosyal destek hizmetleri sağlayan umut dolu bir ev olacak. Ben de İstanbul Maratonu’ndaki adımlarımı, küçük kalplerin büyük mücadelesine adadım…

İnsanın kendisi için bir şey istemesi çok zor. Ama şimdi senden bir şey istiyorum. Lütfen sen de küçük ya da büyük fark etmez bir bağış yaparak, çocukların hayatına dokun. Çünkü her masal mutlu sonu hak eder…

Senin desteğinle bu umut dolu evi, çocuklarımız için hep birlikte inşa edebiliriz. Destek olmak istersen, aşağıdaki linki tıklayıp kampanya sayfamdan bağış yapabilirsin. Bağışlar direkt KAÇUV’un hesaplarına ulaşıyor.

Aşağıdaki linkten girip istersen online kredi kartın ile bağış yapabilirsin istersen online bağış içerisinde EFT bilgilerini alarak havale yapabilirsin.

Teşekkürler,
Rengin

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Rengin Erdinç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)