• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.300 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Alliance Healtcare Türkiye , Alliance Healthcare Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39531
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC39531

3.300 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için iyilik peşinde koşuyorum!

Maddi durumlarından dolayı uygun tedavi koşullarına ulaşamayan Kanserli Çocuklarımıza yardım için koşuyorum. KAÇUV tedavileri sırasında onlara yuva olsun diye bir Aile Evi inşa ediyor. Adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyor ve Aile Evi'nin tamamlanabilmesi için bağış topluyorum.

KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı projesini destekleyeceğim. 11 Kasım 2018 günü İyilik Peşinde 15KM Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Unutma! Tedavi gören her çocuğumuzun onları destekleyecek senin gibi kahramanlara ve sonu mutlu biten masallara ihtiyacı var. Çok zorlu bir tedavi sürecinden geçen bu küçük savaşçılara sen de destek ol!

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Beytullah Özdemir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)