Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 23
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.155 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TAKEDA TÜRKİYE
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39307
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC39307

1.155 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

11 Kasım’da 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda koşuyorum. Bu maraton koşunun ötesinde bir anlam taşıyor; çünkü bu adımlar kanser tedavisi gören çocuklarımız için. Bu adımlar küçük, güzel, cesur kalpler tedavi süreçlerini aileleri ile beraber, kendileri için uygun bir ortamda geçirebilsinler diye atılıyor...
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), gündelik hayat akışını geride bırakarak tedavi için İstanbul’a gelen; ancak maddi sıkıntıları dolayısıyla kalacak yeri olmayan çocuklar ve aileleri için Aile Evleri inşa ediyor. Pendik’te ince inşaatı başlayan II. Aile Evi ise çok yakında ihtiyaç duyan her çocuk ve ailesine psikolojik destek, eğitim ve sosyal hizmetler sağlayan umut dolu bir ev olacak. Bizler de bu kahramanca serüvene 2019 yılında II. Aile Evi’nde kalacak 150 çocuğumuzun temel ve sosyal ihtiyaçlarını sahiplenerek destek olabiliriz.
Ben İstanbul Maratonu’ndaki adımlarımı bu güzel amaç için atacağım… Sen de destek olmak istersen, aşağıdaki linki tıklayıp kampanya sayfamdan bağış yapabilirsin. Bağışın miktarı hiç önemli değil, her destek çok değerli… Şimdi #150CocukicinUmutZamani gel kanser tedavisi gören çocuklarımızın umudu biz olalım!
Desteğin için şimdiden çok teşekkürler!

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer AYLİN YILDIZ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)