• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.361 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: YAPI KREDİ GÖNÜLLÜLERİ , Yapı Kredi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39280
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC39280

1.361 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Yine bir İstanbul Maratonu haftasına geldik. Hazır, maraton ayağıma kadar gelmişken kaçırmayayım, koşayım dedim ben de. Koşarken de boşa koşmayayım, bir yerler için yardım toplayayım dedim.
Bu yıl Toplum Gönüllüleri ( TOG ) için iyilik peşinde koşuyorum! 42k, aşağısı kurtarmıyor :)
İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde projesini destekleyeceğim.
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), gençliğin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlayan bir değişim ve dönüşüm projesidir. Aralık 2002’de kurulan TOG, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde toplumsal barış, dayanışma ve değişimi amaçlamaktadır.
Koşuma destek olur ve aşağıdaki linkten az çok demeden bağış yaparsan sevinirim. Bunun bana ne faydası olur dersen, bir gencin Toplum Gönüllüsü olması ve sosyal sorumluluk eğitimlerine katılması için gerekli bütçe 200 TL. Bir genç, Toplum Gönüllüsü olarak belki sana da faydası olacak bir sosyal sorumluluk projesi başlatır ve sen de bundan fayda sağlarsın. Sen de bu toplumda yaşıyorsun!
Mesela bugün 1 sigara içme, bağış yap ne kaybedersin. Ya da bu hafta gazeteleri internetten oku, kağıt gazete satın alma ve o parayı bağışla. Bugün kahve içmesen de olur. Bir günlük kahve paranı, buraya bağışla.
Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırlanan sayfada hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.
Beni desteklemek için sen de bağış yap.
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC39280

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan;
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39280

Sevgiler

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer ALİ EMRE ÜÇÜNCÜOĞLU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)