• Yardım Projem: İstanbul-2018-SERÇEV-Engelsiz Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 42
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.917 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39196
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC39196

2.917 /3.700 TL

Kampanya Hedefim

93.927 /200.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koştuğumda çok mutlu oluyorum en çok bunun için koşuyorum.
2017 İstanbul Maratonu’nda yine İyilik Peşinde kanserli çocuklar için koştum. Şimdi de serebral palsili olmak üzere tüm engelli çocukların eğitim ve sağlık sorunlarına kalıcı projelerle çözüm arayan SERÇEV için koşacağım.

SERÇEV, Serebral palsili (çoklu engelli) çocukların toplumsal hayata bağımsız bireyler olarak katılabilmeleri için çalışıyor. SP'li çocuklar, engellerine uygun/doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Özel donanımlı 15 farklı cihazın karşılanması için iyilik peşinde koşacağım.
Destek olur musunuz?

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV olarak 15 yıldır serebral palsili (çoklu engelli) çocukların toplumsal hayata bağımsız bireyler olarak katılabilmeleri için çalışıyoruz. SP'li çocuklar, engellerine uygun/doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Özel donanımlı 15 farklı cihazın karşılanması için iyilik peşinde koşuyoruz.

1 serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL.

Eğer Barkan Yaşar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)