• Yardım Projem: İstanbul-2018-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.160 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AstraZeneca
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39128
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC39128

2.160 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

674.350 /650.000 TL

Darüşşafaka Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bundan tam 155 yıl önce, yaşları 24 ile 38 arasında değişen beş Osmanlı aydını, bu topraklara 'iyiliğin', 'karşılıksız vermenin', 'paylaşmanın' tohumlarını serpti. O tohumlar yeşerdi, kök saldı, bir eğitim çınarına dönüştü ve Darüşşafaka, eğitimle yaşamları değiştirmeye başladı.
Sen de benim gibi, eğitimle yaşamların değiştiğine inanıyorsan, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklarımızın nitelikli eğitim esaslarına göre okutulmasına ve hayatlarının değişmesine destek olabilirsin.
Nasıl mı?
11 Kasım 2018 Pazar günü İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse, Yardıma Koşarım” projesine destek olmak için iyilik peşinde koşuyorum.
Bir öğrencinin bir haftalık eğitimi 250 TL. Benim de hedefim bir öğrencinin 8 haftalık eğitimini destekleyecek 2000 TL’ye ulaşmak.
Sen de Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin eğitimine kampanyama dilediğin tutarda bağış yaparak destek olabilirsin.
Bağış yapmak çok kolay. Seni Darüşşafaka için hazırladığım sayfamı ziyaret etmeye davet ediyorum. Bu sayfadan hem bağış yapabilir hem de şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin.
Vereceğin her destekle öğrencilerin eğitim yolculuğuna güç katacak ve daha fazla çocuğun hayatını eğitimle değişmesine katkıda bulunacaksın.

Şimdiden çok teşekkür ederim!
Sevgiler.

Darüşşafaka

Darüşşafaka Cemiyeti eğitimde fırsat eşitliği misyonula anne ve/veya baba kaybı yaşamış ekonomik olarak dezavantajlı olan öğrencilere 5. sınıftan lise sona kadar kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Maratonda 48 öğrencimizin 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek bağışa ulaşmayı hedefledik.

1 öğrencinin 1 yıllık sadece eğitim masrafı 10.000 TL'dir.

Eğer Alkım Alkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)