• Yardım Projem: İstanbul-2018-Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV)-Bir Adımla Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.630 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Mercedes Benz Türk A.Ş. , Mercedes Benz Türk A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39093
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC39093

2.630 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

151.330 /300.000 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Bu sene 11 Kasım Pazar günü, İstanbul maratonunda, Mercedes-Benz Türk şirket takımımızla birlikte Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı için koşacağız.

Hedefim, engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanabilmesi için, onlara koşarak maddi imkan oluşturabilmek.

Sizden bu koşumda bana destek olmanızı istiyorum. Beni desteklemek istiyorsanız, aşağıdaki kampanya linkimden Türkiye Spastik Çocuklar Vakfına bağışta bulunabilirsiniz. Bu sayede engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına destek olabilirsiniz.

Kampanyamın son durumunu görmek, bağış yapmak ve Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı ile ilgili bilgi almak için:

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC39093

Sevgiler
Burak

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Her 5 yenidoğandan biri gelişim açısından risk altındadır. Kampanyamızda atacağınız adımlar ile engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına destek olabilirsiniz.

Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için 2.400 TL gerekmektedir.

Eğer Burak Ateş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)