Kampanyamın Etkisi
1 çocuk / genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-EÇEV-Eğitime Destek Geleceğe Umut
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 560 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC38572
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC38572

560 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

122.577 /150.000 TL

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben bu yıl maratonda adımlarımı, Eğitime Destek Geleceğe Umut Projesi için (İlköğretim, Lise ve Üniversite öğrencilerine burs vermek, bilimsel, eğitsel ve bedensel atölyeler gerçekleştirerek öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak ve öğrencilerin etkinlik merkezlerinden eğitim desteği almaları sağlanacaktır), Ege Çağdaş Eğitim Vakfı-EÇEV için atacağım.… Sizler de dilediğiniz miktarda bağış yaparak bana destek olun, adım adım geleceği dönüştürelim!

Proje kapsamında öğrencilere yıllık 1200-3300 TL burs,ilköğretim öğrencilerine 75TL değerinde eğitim seti verilecektir.
Bize düşen onların masraflarına elimizden geldiğince destek olmak. Unutmayın konu çocuklarımızın kaliteli eğitime erişim hakkı ise desteğin büyüğü küçüğü yok. Üstelik bağış yapmak çok da kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz, hem de isterseniz bağış yapabilirsiniz.
Çünkü eğitim her çocuğun hakkı..

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı

Eğitime Destek Geleceğe Umut Projesi” ile; İlköğretim, Lise ve Üniversite öğrencilerine burs vermek, bilimsel, eğitsel ve bedensel atölyeler gerçekleştirerek öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak ve öğrencilerin etkinlik merkezlerinden eğitim desteği almaları sağlanacaktır.

Öğrencilere yıllık 1200-3300 TL burs,ilköğretim öğrencilerine 75TL değerinde eğitim seti verilmekte

Eğer Selma Peker isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)