• Yardım Projem: İstanbul-2018-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC38215
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC38215

0 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

183.458 /200.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Maratonda her adımımı bir hayat kurtarmak için atıyorum. AKUT Arama Kurtarma Derneği'nin çıktığı arama ve kurtarma operasyonlarına, insanları bilinçlendirmek amaçlı verdiği eğitimlere destek sağlayabilmek için koşuyorum.Toplamayı hedeflediğim bağış tutarı AKUT'un bir operasyonunun ortalama maliyetidir.

I run & raise funds for AKUT Search & Rescue Association to support them so that they can keep performing rescue operations in case of nature-related accidents, natural disasters and all other emergency conditions and they can keep providing trainings to educate people, spread the knowledge and raise awareness. The amount of donations I aim to collect is the average cost of AKUT's one operation.

AKUT Arama Kurtarma Derneği

AKUT Arama Kurtarma Derneği 1996 yılında kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği 2.934 operasyonda, 2.662 insanın ve 1.275 hayvanın hayatını kurtarmıştır. 30 bölgede operasyonel ekip ve 2300’den fazla gönüllümüzle çalışmaktayız. Her Adım Bir Hayat Projesi ile daha çok Can’a ulaşmayı hedefliyoruz.

Her operasyon bedelimiz ortalama 4000 TL’dir.

Eğer Emre Can Canbolat isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)