• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 350 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC38193
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC38193

350 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Her şey bir hareketle başlar. Etrafımızda, yakın çevremizde mutlaka kanser hastalığı ile mücadele eden birileri vardır. Bunların bu azimli mücadelelerinde peki biz ne yapıyoruz. Bizim de yapacağımız bir şeyler elbette vardır. Benimde bu kutlu mücadeleleri içinde tuzum olsun diye İstanbul Maratonunda 42 kilometre maraton koşacağım... Tabiiki sizlerde benimde çorbada tuzum olsun istiyorsanız başlattığım kampanyaya destek verebilirsiniz... Bu dünyayı İYİ İNSANLAR kurtaracak.... İyiki varsınız...

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Atakan Çelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)