• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 23
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 30.500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: tofaş atletizm , Tofaş
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC38181
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC38181

30.500 /30.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İstanbul maratonu yaklaşıyor. 11 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda koşuyorum. Bu maraton benim için koşunun da ötesinde bir anlam taşıyor. Çünkü kanser tedavisi gören çocuklarımızın tedavileri boyunca onları her şeyden koruyan bir kalelerine destek olabilmek için koşuyorum.

Geçmiş yıllarda yapmış olduğunuz destekleriniz ile I. Aile evi çalışıyor ve maddi durumu sıkıntılı ailelere kucak açmaya devam ediyor, yapmış olduğunuz tüm destekler için minnettarım. Fakat maalesef bu hastalığa yakalanan ve tedavisini İstanbul’da yapmak zorunda kalan birçok genç kardeşimiz daha mevcut ve onlara bir nebze daha fazla destek olabilmek için kanser hastalığına yakalanmış çocuklar ve aileleri için KAÇUV, II. Aile Evi’ni inşa ediyor.

II. Aile Evi, ihtiyaç duyan her çocuk ve ailesine tedavileri süresince; konaklama, gıda, hijyen ve psiko-sosyal destek hizmetleri sağlayan umut dolu bir ev olacak. Ben de İstanbul Maratonu’ndaki adımlarımı, küçük kalplerin büyük mücadelesine adadım…

Ek’li dosyada, hem halihazırda çalışan evin, hem de yeni inşa edilecek evin detaylı bilgilerini bulabilirsiniz.

Sizlerin desteği ile bu umut dolu evi, çocuklarımız için hep birlikte inşa edebiliriz.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Mahmut Karacan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)