• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 75 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri , ADYÜ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC38128
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC38128

75 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum içinde yaşayan ve çoğunluğun kimliğine uymadığı için ayrıştırılan veya hayatı boyunca ayrıştılmış insanlar bulunmakta. Buda her yıl onların şiddet,toplumsal intihar,toplumsal dışlanma ve hatta ölümüne sebebiyet veriyor. İşte bu Proje ile bireylere karşı olan Önyargı ve toplumun bir kesimine karşı Kalıpyargıları kırmayı hedefliyorum... Bireylerin kitap olarak bulunacağı ve bizlere hayat deneyimlerini anlatacağı bu proje Ulusal çapta uygulanan bir projedir. Ama bu projeyi özelde Adıyaman'da yapabilmek ve Sürdürebilmek için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Toplum Gönüllüleri Vakfı Farklılıklara Saygı İlkesi ile insanı insan olduğu için kabul eden , herkesin Demokratik alanda kendini ifade etmesine imkan tanıyan bir Vakıf. Bende bundan dolayı bu Vakfın daima yanında ve desteçisiyim. Tabi bu alanda Vakıfta benim yanımda. Ve bu projede de yanımda. Unutmayın Önyargı; insanı insandan,Kalıpyargı ise Toplum içinde yaşayan bir kesimi Toplumdan soğutur. Haydi sende bağış yap ve bu projenin Sürdürülebilmesine,Önyargıların kırılmasına imkan sağla.

TOG

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Adem Esin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)