• Yardım Projem: İstanbul-2018-WWF Türkiye-Doğa Öncüleri
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 720 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: WWF-Türkiye Doğa Öncüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC38018
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC38018

720 /40.000 TL

Kampanya Hedefim

133.499 /200.000 TL

Doğal Hayatı Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

11 Kasım'da Vodafone 40. İstanbul Maratonu'nda adımlarımı WWF-Türkiye'nin Doğa Öncüleri projesi için atıyorum. Doğa öncüleri projesi orta öğrenimdeki öğrencilerin doğa koruma projeleri geliştirmeleri için WWF-Türkiye'nin yürüttüğü rehberlik programı. Doğamızı korumak için çocuklarımızın değişim yaratma potansiyelini ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Ben de bu projeyle 1001 Doğa Kahramanı yaratmak için koşuyorum/yürüyorum. Kampanyamı destekleyerek sen de Doğa Öncüleri projesinin daha fazla çocuğa ulaşmasına yardım edebilirsin!

Doğal Hayatı Koruma Vakfı

Doğa Öncüleri Programı; orta okul ve lise düzeyinde çevre kulüpleri kurduğumuz okullarda, 1001 Doğa Kahramanı'nı; projelerini hem yazıp, hem yürütmeleri için desteklediğimiz, okullarını ulusal ve uluslararası platformda temsil etmelerine rehberlik ettiğimiz bir programdır.

Her bir öğrencinin bu programdan yararlanma maliyeti 350 TL'dir.

Eğer Dilara Koçak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)