Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV)-Bir Adımla Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37890
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC37890

10 /100 TL

Kampanya Hedefim

151.330 /300.000 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selam güzel insanlar 😁
11 Kasım'da TSCV-Cerebral Palsy @cerebralpalsytr için @adimadim_tscv ile adımlarımıza anlam katmak için İyilik Peşinde Koşuyoruz.
Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için, topladığımız 2400 TL'lik bağışla, bir çocuğun önündeki engelin kaldırılmasında sizin de payınızın olmasını isteriz😊 Küçük de olsa yardımlarınızı esirgemeyin lütfen... Bağış için profildeki link yeterli yönlendirmeyi yapacaktır... 👍✋ #cerebralpalsy #tscv #adımadım #iyilikpeşindekoş #avrasyamaratonu

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Her 5 yenidoğandan biri gelişim açısından risk altındadır. Kampanyamızda atacağınız adımlar ile engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına destek olabilirsiniz.

Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için 2.400 TL gerekmektedir.

Eğer Arda GÜLER isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)