Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 60
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.942 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FLORYA ÇAYLAKLAR
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37842
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC37842

3.942 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlarım,

Kısa bir süre önce bir arkadaşım vasıtası ile insanlara umut dağıtabilmek, yardımcı olabilmek, hayallerini gerçekleştirebilmek için tamamen gönüllülük esası ile çalışan bir organizasyonla tanıştım.

Birileri birileri için çabalıyor; onlara destek olmaya, yaralarını sarmaya ya da onları hayallerine ulaştırmaya çalışıyordu. Bana anlatıldığında bunun kişi için ne kadar mutluluk verici olduğunu düşündüm.

“Peki o halde sen neden yapmıyorsun?” dendiğinde önce cevapsız kaldım.

“Ya gerçekten birilerine yardımcı olabilir, minicik de olsa onlara bir umut ışığı yakılması için katkı sunabilirsem? Ya bu benim elimdeyse?” diye düşündüm sonrasında.

Bunu yapabiliriz. Bu güce sahibiz. Sağlıklıyız, hayattayız, gülüyoruz, işe gidiyor, hayat karışıyoruz. Biz bu güce sahibiz. Ben yapabileceğimize inandım. Bu satırları yazarken de siz inanın istiyorum.

Minik dostlarımız var, kanser hastası minik dostlarımız. Kanser tedavisinin hem maddi hem manevi yükü var biliyorsunuz. Zor bir süreç boyunca hem minik yavrularımız hem de aileleri yaşama tutunmaya çalışıyorlar. Birlikte onlara minik de olsa katkı sağlayalım, yardımcı olmaya çalışalım, bir umut ışığı yakalım ister misiniz?

Ben Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) için iyilik peşinde koşuyorum. Bunu başarabilmek için sizlere ihtiyacım var. Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL olarak belirtiliyor.

Aşağıdaki linkten kolayca bağış yapabilir, minicik bir umudu koca bir yaşama çevirebilirsiniz. Lütfen büyük, küçük demeden destekleyin.

https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC37842

Kanserle mücadele eden yavrularımızın elinden birlikte tutalım. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Behal

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Behal Delibaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)