• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.865 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Schneider , Schneider Electric
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37840
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC37840

1.865 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlarım,
Yine iyilik zamanı… 11 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşecek olan 40. İstanbul Maratonu’nda yine varım ve yine kanserli çocuklar için, bu sene KAÇUV için...
Adımlarımı kanser tedavisi gören çocuklarımız, bu tedavi sürecini onlar için uygun bir ortamda, aileleri ile beraber geçirsin diye atacağım.
KAÇUV’un gönüllü koşucularından biri olarak beni yalnız bırakmayacağınıza ve bağışlarınızla beni cesaretlendireceğinize inanıyorum. Şu ana kadar sayenizde güzel bağışlar toplanmasına vesile olmuştum. Şimdi #150CocukicinUmutZamani gel kanser tedavisi gören çocuklarımızın umudu yine biz olalım! Her destek çok değerli, hadi size güveniyorum 😊
Aşağıdaki linki tıklayıp kampanya sayfamdan bağış yapabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden gönülden teşekkürler.
Sevgilerimle,
Selma

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Selma Metin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)