• Yardım Projem: İstanbul-2018-BDT-Hayata Bağlayan Dilekler
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 125 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37575
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC37575

125 /500 TL

Kampanya Hedefim

301.848 /400.000 TL

Bir Dilek Tut Türkiye Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba❤

"Bütün yetişkinler bir zamanlar çocuktu. Ama sadece çok azı bunu hatırlar." diyor Küçük Prens. Peki çocukken kurduğumuz hayalleri anımsıyor muyuz? 💭
Bir gün dağları denizleri aşıp keskin zekamızla türlü zorluklarla baş ettiğimiz bir masal kahramanı, bir gün uçsuz bucaksız diyarlara uçan gözü pek bir pilot 🛩, bir gün hastalıklara çare olan bir doktor 🔬, bir gün iyiliksever bir zengin, bir gün çok uzaktaki gezegenleri ziyaret eden bir astronot 🔭🌌, bir gün kaybolan değerli kolyeyi arayan bir dedektif 🕵olduğumuz hayalleri.

❣ Bir çoğumuz için gerçekleşen , bir çoğumuz için hayal olarak kalan hayaller şu anda hayati tehlikesi olan hastalıkla mücadele eden bir çocuğun hayali ve elimizde çocukların imkansız olduğunu düşündükleri hayalleri gerçekleştirecek sihirli bir değnek;
Bir Dilek Tut-Hayata Bağlayan Dilekler Projesi.

🏃🚶Hayati tehlikesi olan hastalıklar ile savaşan çocuk ve yakınlarının umut, dayanma gücü ve sevinç duygularını güçlendirmek için 11 Kasım/İstanbul Maratonu'nda 10 KM koşacağım. Sizler de bir dileğe umut olmak istiyorsanız aşağıdaki linkten bağışta bulunabilirsiniz.

◽Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org/ccid=CC37575

◽Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37575

Sevgi ile kalın :)

Bir Dilek Tut Türkiye

Bir Dilek Tut Derneği olarak hayati tehlikesi olan bir hastalıkla mücadele eden çocukların imkânsız olduğunu düşündükleri bir dileği yerine getirerek, onları hayata bağlayacak deneyimler yaşatmaya çalışıyoruz.

1 Dilek Çocuğunun dilek bedeli 8.000 TL'dir.

Eğer Ayse KANMAZ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)