• Yardım Projem: İstanbul-2018-Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV)-Bir Adımla Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 310 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Mercedes Benz Türk A.Ş. , Mercedes Benz Türk A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37569
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC37569

310 /500 TL

Kampanya Hedefim

151.330 /300.000 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Değerli ailem ve arkadaşlarım,
11 Kasım 2018 günü Vodafone 40. İstanbul Maratonu'nda Cerebral Palsy Türkiye'nin (TSÇV) İstanbul-2018-Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV)-Bir Adımla Büyüsün projesini desteklemek için iyilik peşinde koşacağım. Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.
Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için 2.400 TL gerekmektedir. Bağışlarınızla destek olmak için yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya gitmeniz. Bağlantı aracılığıyla bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem isterseniz bağış yapabilirsiniz hem de şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz.
Bağış için:
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC37569
Kampanyamın son durumunu merak ediyorsanız:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37569
Sevgiler
Fercan

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Her 5 yenidoğandan biri gelişim açısından risk altındadır. Kampanyamızda atacağınız adımlar ile engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına destek olabilirsiniz.

Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için 2.400 TL gerekmektedir.

Eğer Ayşe Fercan Ergin Akıncı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)