• Yardım Projem: İstanbul-2018-MAYA-Haydi Çocuklar için KoşMAYA
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.370 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37463
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC37463

2.370 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

239.272 /230.000 TL

Maya Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Maya Vakfı özgür, güvenli ve üretken bir çocukluk yaşamış sağlıklı bireylerden oluşan bir toplum hayaliyle 2015 yılında kuruldu. Herkesin insanca yaşamayı ve gelecek umudu taşımayı hak ettiğine inanan vakıf, 5-18 yaşındaki çocuklar ile gençlerin zihinsel, fiziksel ve akademik gelişimine katkıda bulunuyor. Geliştirdikleri Ruh Sağlığı ve Psikososyal Destek programıyla çocukların sahip oldukları potansiyeli ortaya koymalarına, kendilerini özgürce ifade etmelerine, yaratıcı düşünce geliştirip üretken olmalarına destek oluyor. Faaliyetlerinin odağına dezavantajlı ve travmaya maruz kalan çocukları yerleştiren vakıf 2017 Eylül ayında kurulan Balat’taki merkezde yüzlerce çocuğa ve ailesine hizmet veriyor.
Ben 11 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda adımlarımı savaş, göç, doğal afet, aile kaybı gibi sebeplerle travmaya maruz kalmış çocuklar daha iyi bir dünyada yaşayabilsinler diye atıyorum. Sizlerin de desteğiyle daha fazla çocuğun Balat’taki merkezden faydalanmasını sağlayabilir, zorda kalmış bir çocuğun hayatına dokunabiliriz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak benim aracılığımla Maya Vakfı’nı destekleyebilirsiniz. Yapacağınız her bağış direkt vakfın hesabına giderek miktar fark etmeksizin bir çocuğun hayatına dokunacak.
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37463
Ben İstanbul Maratonu’nda çocuklar için KoşMAYAhazırım, sizi de onların geleceği için destek olMAYA bekliyorum.
Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Hep birlikte daha iyiye.....

Maya Vakfı

Maya Vakfı olarak ruh sağlığı ve psikosoyal destek programımızla dezavantajlı ve travmaya maruz kalmış çocukların sahip oldukları potansiyeli ortaya koymalarına, yaratıcı düşünce geliştirmelerine ve kendilerini özgürce ifade etmelerine destek oluyoruz. İstanbul Maratonu'nda onların geleceği için koşMAYA hazır mısınız?

1 çocuğumuzun Balat Merkez'deki psikosoyal destek programlarından faydalanma maliyeti 2.000 TL'dir.

Eğer Eda Yıkılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)