• Yardım Projem: İstanbul-2018-MAYA-Haydi Çocuklar için KoşMAYA
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: IKEA Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC36880
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC36880

0 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

239.272 /230.000 TL

Maya Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu ülkede birlik olunca nelerin olabileceğiniz bir çok şeklillerde gördük. iyisini de kötüsünü de. Tabi ki de iyi ve kötü göreceli kavramlardır fakat herhangi bir şeyi bir olarak, birlik olarak yapabileceğimizi ilkini (yakın geçmişi yazıyorum ki tarihi okumuş da öğrenmiş değil yaşamış da öğrenmiş bir dönem olduğu için) 27 Mayıs günü gördük. Birlikten kuvvet doğar. Doğan kuvveti en faydalı bir biçimde geridönüşümünü sağlamak da biz bireylerin yegane görevi. Amaç koştum bitti değil, amaç değişimi ve gelişimi başlatıp, sürdürebilir kılmak.

Maya Vakfı

Maya Vakfı olarak ruh sağlığı ve psikosoyal destek programımızla dezavantajlı ve travmaya maruz kalmış çocukların sahip oldukları potansiyeli ortaya koymalarına, yaratıcı düşünce geliştirmelerine ve kendilerini özgürce ifade etmelerine destek oluyoruz. İstanbul Maratonu'nda onların geleceği için koşMAYA hazır mısınız?

1 çocuğumuzun Balat Merkez'deki psikosoyal destek programlarından faydalanma maliyeti 2.000 TL'dir.

Eğer esenyel baltaci isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)