• Yardım Projem: İstanbul-2018-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.165 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Hayat Anel'de
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC36813
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC36813

1.165 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

470.204 /450.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Evet arkadaşlar bu yılda İstanbul Maratonunda her bir adım sizlerin de desteğiyle Otizmli çocuklarımıza destek olacak miktarda bağış toplayıp, amacımız otizm spektrum bozukluğu olan çocukların erken tanılanması; tanı alan çocukların ve ailelerinin sağlık, eğitim, meslek edinimi, istihdam, bağımsız yaşam ve kaynaştırma gereksinimlerinin dünya standartlarında karşılanmasıdır. Bunu size anlatırken büyük meblalar gibi görünse de aslında bir öğrenci için özel eğitim bedelinin seansı 165 TL'dir.Bir ay içerisinde belkide bu paraları bir çok yere düşünmeden harcıyoruz ki diğer tarafta bu şekilde eğitime %100 ihtiyacı olan çocuklarımız,ailelerimiz var iken...
Gelin el birliğiyle bizlerde Otizm farkındalığına destek olalım.
Çocuklar hepimizin çocukları, Çocukluk hepimizin çocukluğu

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşamıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer SEVDA DEMİRCAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)