• Yardım Projem: İstanbul-2018-Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV)-Bir Adımla Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 107
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.620 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Mercedes Benz Türk A.Ş. , Mercedes Benz Türk A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC36645
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC36645

4.620 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

151.330 /300.000 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Cerebral Palsy Türkiye(Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı-TSÇV) için iyilik peşinde koşuyorum.
Amacım engelli olma riski taşıyan bir bebeğin 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden ücretsiz yararlanması için gerekli bağışın toplanmasına yardımcı olmaktır.
Riskli Bebekler, erken ya da düşük kilolu doğum, kuvöz yatışı, zor doğum, oksijensiz kalma ve kanama problemi gibi özel durumlara sahip bebeklerdir. Gelişim geriliği yaşama olasılıkları daha fazladır. Düzenli takip ve destek programlara ihtiyaçları var.
Kampanyama yapacağınız her bağış ile engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına, yaşıtlarına paralel gelişim göstermelerine destek olacaksınız
Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için 2.400 TL gerekmektedir..
Bunun için 11.Kasım 2018 günü İstanbul Maratonunda 10 Km koşacağım.Adımlarıma değerli bağışlarınızla anlam katacağım.Koşumu desteklersen bu güzel iyilik hareketinin içine sen de girebilirsin.
Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin ,hem de istersen bağış yapabilirsin.
Sevgi ve saygılarımla.
Ahmet Aydın

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Her 5 yenidoğandan biri gelişim açısından risk altındadır. Kampanyamızda atacağınız adımlar ile engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına destek olabilirsiniz.

Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için 2.400 TL gerekmektedir.

Eğer Ahmet Aydın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)