• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 41
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: 16. Yıl Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC36458
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC36458

3.000 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

TOG için iyilik peşinde koşuyorum!
Toplum Gönüllüleri Vakfı hem toplumsal barış hayalini gerçekleştirmek hem de kendisini geliştirmek isteyen gençler için eşsiz bir paylaşım ve öğrenme ortamı sağlıyor. Bu alana daha fazla genci dahil edebilmek ve desteklemek için bu sene Vodafone 40. İstanbul Maratonu'nda koşuyorum!

Hedefim TOG Vakfı aracılığıyla bir üniversite öğrencisi gence bir yıl boyunca burs desteği sağlamak için gereken tutarı sizlerin desteğiyle 25 Kasım'a kadar toplamak! Yapacağınız bağışın tutarı ne olursa olsun çok kıymetli, gelin ihtiyaç sahibi gençleri birlikte destekleyelim!

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Ali Büyükdereli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)