• Yardım Projem: İstanbul-2018-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları 2018
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.565 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners , FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC36451
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC36451

1.565 /2.200 TL

Kampanya Hedefim

898.330 /950.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

"Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Sözleşmesi Madde: 31:
Her çocuğun dinlenme, boş zaman değerlendirme, oynama, yaşına uygun etkinliklerde bulunma, kültürel ve sanatsal yaşama serbestçe katılma hakkı vardır."
Tıpki Koruncuk Bolluca'da olduğu gibi...
1979 yılında çocuk köyleri kurmayı ve yaşatmayı amaç edinmiş gönüllü kişiler tarafından kurulan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, Korunmaya Muhtaç Çocukları (Koruncuklar) topluma kazandırmak amacıyla hayata geçirilmiş büyük bir sosyal sorumluluk projesidir. Koruncuk Vakıfı, korunma ihtiyacındaki ve ailesi tarafından ihmal edilen çocukları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırmayı hedefler.

Siz de miktarına bakmaksızın yardımda bulunun, Her bağışınız bir çocuk güldürsün! :)

Bir çocuğun eğitim , beslenme ve rehabilitasyon giderlerine 1 aylık destek bedeli 550 TL olup, 1 yıllık destek bedeli ise 6600 TL ‘dir.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakıfı, Korunma ihtiyacındaki ve ailesi tarafından ihmal edilen çocukları;mutlu,tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen;korunma ihtiyacındaki çocukları ve gençlerin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Bir çocuğun eğitim , beslenme ve rehabilitasyon giderlerine 1 aylık destek bedeli 550 TL olup, 1 yıllık destek bedeli ise 6600 TL ‘dir

Eğer Özlem AKAY isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)