• Yardım Projem: İstanbul-2018-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 900 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Pirelli & Prometeon
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC36262
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC36262

900 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

470.204 /450.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Belirli bir zaman içerisinde insan kendisini günlük hayat koşturmacasına kaptırıyor ve çevresinde olan bitenleri görmezden gelebiliyor. Bir an olsun bu durumu farklılaştırmak adına bu kampanya içerisinde yer almak istiyorum. Özellikle otizmli çocuklarımızın doğru yönlendirme ve eğitimle toplum içerisinde kendilerine yer bulduğunu ve üstün başarılar sergilediğini görüyorum ve bir nebze katkıda bulunmak benim motivasyonum. Bu amaç doğrultusunda 11 Kasım İstanbul Maratonunda Pirelli & Promoteon ekibi ile birlikte Tohum Otizm Vakfı için koşuyorum.

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşamıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer BERK GONENC isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)