Kampanyamın Etkisi
1 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 330 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Leaseplan Otomotiv
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35795
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35795

330 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese Merhaba,

Her gün binlerce adım atıyoruz. Bir yerlere yetişmek için koşuyoruz, belki işe, belki eve, ailemize, arkadaşlarımıza..
11 Kasım’da bu defa TEV ile birlikte kız çocuklarının eğitimine destek olmak için koşacağım. Adımlar daha anlamlı, daha neşeli olacak benim için. Bizler kadar şanslı olmayan minik adımlar için ben büyük adımlar atacağım.

Ülke olarak yaşadığımız bir çok sıkıntı eğitimsizlikten kaynaklanıyor çoğunlukla, bunun farkındayız. Ama sorunu fark etmek yetmiyor, çözüm de olmak lazım diye düşünerek geçen yıl olduğu gibi bu yıl da koşuyorum!
TEV’in desteğine sizlerle destek katmak istiyorum. Miktarın hiç önemli olmadığı bu bağış kampanyasında benim için önemli olan farkındalık yaratmak.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bu kampanya için hazırlamış olduğum sayfamda bağış yapabilirsiniz.

Beni desteklemek için sen de bağış yap.

Elçin

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer Elçin ERDEN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)