• Yardım Projem: İstanbul-2018-LHSV-Geleceğin Hekimleri İçin Burs Fonu
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 94
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.614 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35763
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35763

7.614 /7.425 TL

Kampanya Hedefim

208.277 /309.375 TL

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2015 yılında katıldığım Adım Adım Ailesi bu sene yepyeni STK'larla daha da büyüdü. 40.İstanbul Maratonu'nda hem aramıza yeni katılan bir STK'yı hem de bağış koşusu yapmaya başladığım ilk günden bu yana en önemli motivasyonum olan ve ülkemizin en büyük sorunu olduğuna inandığım eğitime destek vermeyi istiyordum. Düzenledikleri bir ilk yardım semineri sırasında Lokman Hekim Sağlık Vakfı ile birebir tanışma fırsatım oldu ve STK arayışımın cevabını buldum. Vakfın "Geleceğin Hekimleri İçin Burs Fonu Projesi" her anlamda benim değerlerimle örtüşüyor; proje umarım sizin de kalbinize dokunur ve benim adımlarımla bu güzel oluşumu desteklersiniz. Birlikte başarabileceğimiz o kadar çok şey var ki...

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

Maddi yetersizlik yüzünden zorlukla okuyan Tıp Fakültesi öğrencilerine, toplumun desteğini arkalarında hissedebilmeleri için burs veriyoruz. Böylece toplumuna sağlık ve iyiliği gönülden sunan " İyi Hekim" adaylarının yetişmeleri en büyük inancımız. Kampanya Hedefimiz bursiyer sayımızı artırmaktır.

1 Tıp Fakültesi öğrencisinin 1 yıllık burs bedeli 2.475.-TL'dir.

Eğer Olcay Soykan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)