Kampanyamın Etkisi
2 çocuk / genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TOÇEV-Adımlarınla İyilik Yap, Eğitim İçin Geleceğe At.
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Açı okulları , AÇI OKULLARI OKUL AİLE BİRLİĞİ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35743
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35743

2.400 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

181.763 /204.000 TL

TOÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Geçen sene Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’e Antalya’da koştuğum yarışta bağış toplamıştım. Bu sene ise Açı Okulları Okul Aile Birliği’nin teşvikiyle Açı Okulları'nın takımında Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV)’e yine eğitimi destekleyen bir STK için 15 km koşacağım. Verdiğiniz her TL maddi yetersizlik yüzünden okuyamayan çocukların eğitimleri için TOÇEV’e bağışlanacak. Bir çocuğun bir yıllık eğitim ve sosyal aktivite gideri 1.200 TL'dir. Ben desteğinizle iki çocuğa bu şansı vermek istiyorum. Çok teşekkür ederim!!

11 Kasım 2018 – Yarış Sonrası Duyuru: 15 km’lik parkuru kilometrelerini 5:22’lik tempo ile gittim ve 81:43’de bitirdim. Her adımımı Toçev için attım ve mücadele verdim. Yarış şahaneydi. Siz de destek olun ve çocukların eğitimine katkıda bulunun! Çok teşekkürler. Hepinizi öpüyorum.

TOÇEV

TOÇEV 1994 yılından beri, okuma istekli çocuklarımızın ilkokul'dan üniversiteyi bitirene kadar eğitim hayatını destekliyoruz. İyi bir eğitim alsınlar, kendi ayakları üzerinde durabilen sosyal bireyler olabilsinler diye aktiviteler, atölye çalışmaları ve yaz kampları ile tüm eğitim hayatlarını destekliyoruz.

1 çocuğun bir yıllık eğitim ve sosyal aktivite gideri 1.200 TL'dir.

Eğer Rana Özbal Gerritsen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)