• Yardım Projem: İstanbul-2018-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.019 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35723
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35723

1.019 /1.050 TL

Kampanya Hedefim

470.204 /450.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hayatta her zaman bir hayalin üzerine yeni hayaller kurarız . Büyüdükçe hayaller yerini hedeflere bırakır. Herkesin bir hedefi vardır, hayatta. Benim hedefim her zaman başarmak oldu ve her yorulduğumda şu sözleri söyledim kendime ‘Başarı bir varış noktası değil, yolculuktur’. Otizm uzun bir yolculuk serüvenidir, bir çocuk ve ailesi için ve bu serüvenin her defasında daha fazlasına ulaşmak ve başarının daha fazla peşinden koşmanın tek yolu; eğitimdir. Her yıl olduğu gibi 40. İstanbul Maratonu’nda yeni bir umut yolu açıyorum sizlere. Her adımda yeni tohumları toprağa saçmayı hedefliyorum. Ben 10km koşarken sen otizmin her tohumuna hayat suyu olmak için haydi harekete geçme zamanı.

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşamıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer Ezgi Özdemir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)