Kampanyamın Etkisi
2 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 460 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İTÜ-TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35713
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35713

460 /500 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İTÜ TOG çocuklar için koşuyor!
21. yüz yıl becerileriyle donanmış,merak eden,hayal eden ve keşfeden nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamak için koşuyorum.

Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum.

Bir çocuğun kalemi bir çocuğun kitabı için koşuyorum. Bir çocuğun oyuncağı olsun diye koşuyorum. Bir çocuğa temiz ve düzenli bir sınıf için koşuyorum. En önemlisi ise bir çocuğun mutluluğu için koşuyorum.

İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde projesini destekleyeceğim. 11 Kasım 2018 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Aşağıdaki linke tıklayarak isterseniz 5 isterseniz 10 isterseniz 100 TL göndererek sende çocukların mutluluğuna ortak olabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC35713

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35713

Sevgiler

Baran

TOG

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Baran Ergün isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)