Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-SERÇEV-Engelsiz Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 295 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35630
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35630

295 /400 TL

Kampanya Hedefim

93.927 /200.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden mi koşuyorum ? Bu kadar insanın bizim elimize dokunmak, o ele ihtiyacı oldukları için koşuyorum. Neden mi koşuyorum ? Her adımda bir çocuğun yüzü daha gülsün, her koştuğumda kesilen nefesim, bir çocuğumuza daha hayat olsun diye koşuyorum. Gerekirse son nefesime kadar koşacağım ama koşacağım 🏃‍♂️🏃‍♂️ Sen de gel beraber bir insanlık için daha koşalım. İyilik için koşalım. Hiç tanımadığımız, görmediğimiz, sadece insan olduğu için sevdiğimiz biri için elele her beraber koşalım. Haydi durma ! Sonuna kadar koşalım 🏃‍♂️🏃‍♂️🤗

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV olarak 15 yıldır serebral palsili (çoklu engelli) çocukların toplumsal hayata bağımsız bireyler olarak katılabilmeleri için çalışıyoruz. SP'li çocuklar, engellerine uygun/doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Özel donanımlı 15 farklı cihazın karşılanması için iyilik peşinde koşuyoruz.

1 serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL.

Eğer Bekir Çiftçi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)