• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.925 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri , DELL EMC
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35534
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35534

1.925 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum/İş Arkadaşım/ İş Ortağım
Bu sene de TOG için iyilik peşinde koşuyorum. Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum.
Bu sene ihtiyac sahibi köy okullarinin kutuphaneleri ve ana okulu egitim ihtiyaclarini desteklemek icin kosuyoruz. Amacimiz daha cok okulu ve cocugumuzu kitaplarla bulusturmak, 11 Kasım 2018 günü bu amacla iyilik Peşinde koşacağım, adımlarıma anlam katacağım.
Bir okulun kutuphanesi ve ana okulu egitim ihtiyaclari toplamda 2500 TL, hedefimiz 6 Okulun ihtiyaclarini karsilayabilmek.
Miktar önemli değil, 25, 50, 100 TL yada daha ustu bağışlarınızı aşağıdaki linkten kredi kartı ya da EFT ile iletebilirsiniz.
Bir cocugun kitaplarla bulusmasina ve toplumun gelisimine sen de katkida bulun, koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin !!
Bağış yapmak çok kolay, Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamdan hemen diledigin kadar bağış yapabilirsin.
Cocuklar bizim gelecegimiz hadi sen de bağış yap.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Nevcihan Matur isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)