• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 52
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FibaRunners , FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35495
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35495

6.000 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

7 yıldır İyilik Peşinde Koşuyorum, Siz olmasaydınız bu kadar Cesaret edemezdim ! ☺
Kadın, Baba, Çocuk derken bu sene GENÇ’lerin peşindeyim. Gençleri anlamak zor, anlatmak daha da zor.

Çok heyecanlıyım!

Bu sene hem yaklaşık 30 Fiba Gönüllüsü koşuyoruz, hem de üniversitede 5 sene gönüllüsü olduğum bir vakıf TOG’un,
2004 yılında benim de aldığım Sosyal Sorumluluk Eğitim’leri için, Gençlerin Gücü Adına koşuyorum.

“Eleştirmek için Değil, Değiştirmek için Gönüllüyüz” mottosu ile TOG Gençleri her yerde, ihtiyaç gördüğü her alanda, dile kolay 81 il 133 üniversitede.
Sadece 2017 yılında, Türkiye’nin dört bir yanından 74.613 gencin katılımıyla 1.839 yerel, ulusal ve uluslararası sosyal sorumluluk projesi/etkinliği/kampanyası gerçekleştiren Toplum Gönüllüleri, yerel kaynağı da harekete geçirerek projelerine yerel halkın katılımını sağladılar.

TOG Gençleri tüm projelerini; farklılıklara saygı, şeffaflık ve hesap verebilirlik, yerel katılım, ekip çalışması, yaşam boyu öğrenme ve sosyal girişimcilik ilkeleri çerçevesinde hayata geçiriyor.

Sosyal Sorumluluk Eğitiminde: Gönüllülük, sivil toplum, proje yönetimi, ekip çalışması ve farklılıklarla bir arada yaşam konularında güçleniyorlar.
Bir gencin sosyal sorumluluk eğitimi 200 TL, benimse hedefim 20 gencin hayatına dokunmaktı, koşmadan geçtim arkadaşlarım yetmez dedi 30 Genç'i hedefledik.
Siz de miktarına bakmaksızın destek olun. Çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenen, girişimci ve duyarlı bir gençlik hayalimiz…

Gençliğe yatırım.... Geleceğe yatırım....

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Asiye Çerkezoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)