• Yardım Projem: İstanbul-2018-TİDER-TİDER Etkisiyle Adımların Devleşiyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 45
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 16.940 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35484
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35484

16.940 /20.140 TL

Kampanya Hedefim

158.811 /331.250 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar,

TİDER için iyilik peşinde koşuyorum! Dünyada üretilen gıdaların üçte biri çöpe giderken, Türkiye’de her 5 aileden biri yoksulluk sınırı altında yaşıyor. Düzenli beslenemeyen, temel ihtiyaçları karşılanamayan çocukların sağlıklı büyümeleri ve başarıları olumsuz etkileniyor. TİDER ise açtığı Destek Marketlerde, kullanılabilir durumdaki gıdaları israftan kurtararak ihtiyacı olan aileler ile ücretsiz paylaşıyor.

Nasıl mı? Buradan izleyebilirsin: https://youtu.be/-wbyX_Zcu6g

Ben de 76 ailenin Destek Market’ten faydalanabilmesi için TİDER ile koşuyorum. Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum.
İstanbul-2018-TİDER-Temel İhtiyaç Derneği-TİDER Etkisiyle Adımların Devleşiyor projesini destekleyeceğim. 11 Kasım 2018 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Her 265 TL bağış ile bir ailenin bir yıl boyunca tüm temel ihtiyaçları karşılanacak, aileden çalışabilir durumdaki kişilere iş bulunacak ve her bir aile başına 256 kg ürün israftan kurtarılacak.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap.

Sevgiler,

Serhan

TİDER

TİDER, kurduğu Destek Marketlerde israftan kurtardığı ürünleri desteğe ihtiyacı olan aileler ile paylaşır, onların temel ihtiyaçlarına ulaşmasını sağlar ve bu ailelerin işsiz bireylerine istihdam olanağı yaratarak onları destekler. Bu sayede çevre ve insanlar için sosyal fayda yaratır.

Her 265 TL bağış ile 1 ailenin 1 yıl boyunca tüm temel ihtiyaçları karşılanacak.

Eğer H. Serhan Süzer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)