Kampanyamın Etkisi
24 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 42
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.720 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Yanlışlıkla Gelenler
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35439
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35439

4.720 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben şahsi açıdan 14 yaşında olup bu kampanya ve koşuya katkıda bulunabileceğimden dolayı gurur duyuyorum ve bunun gibi insanı sınırlarına zorlayan aktivelere yeni tanıştığım veya çoktan tanışmış olduğum insanlarla göğüs gerebilmenin mutluluğu içindeyim. Hepimizin bildiği üzere de bunu sırf kendimizi zorlamak değil aynı zamanda da bir taşla iki kuş vurup bir yardım kampanyasına yardım sağlamış olmak içinde yapıyoruz. Sağolsun ki TOG Vakfı da her zamanki gibi bize koşu planlamalarımızda yardım etti ve biz de okumanın, öğrenmenin zorlayıcı değil; yardımcı olması için bu koşuda bulunmuş oluyoruz.

TOG

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Ali Alatas isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)