• Yardım Projem: İstanbul-2018-LHSV-Geleceğin Hekimleri İçin Burs Fonu
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 148
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 49.520 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35416
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35416

49.520 /25.000 TL

Kampanya Hedefim

208.277 /309.375 TL

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

32 yıldır iyilik peşinde koşuyorum.
Bugüne kadar maddi gücü nisbeten yetersiz yüzbinlerce hastaya-insanımıza ücretsiz sağlık hizmeti verdim-verdik... Artık bu görevimizi genç hekimlerin-geleceğin hekimlerinin devralmasını istiyorum-istiyoruz .
Tıp eğitimi-öğrenimi çok uzun ve çok meşakkatli bir yol...
Hele maddi gücünüz yetersiz ise, daha da zorlanıp-kendinize-topluma ve insanlara yabancılaşma riskiniz var.Dolayısıyla,maddi gücü yetersiz,ancak mesleğini seven,insanlarımıza yürekten bakan,
İYİ HEKİM olmak isteyen tıp öğrencilerine-GELECEĞİN HEKİMLERİNE toplum olarak sahip çıkalım-GELECEĞİN HEKİMLERİ İÇİN KOŞALIM!

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

Maddi yetersizlik yüzünden zorlukla okuyan Tıp Fakültesi öğrencilerine, toplumun desteğini arkalarında hissedebilmeleri için burs veriyoruz. Böylece toplumuna sağlık ve iyiliği gönülden sunan " İyi Hekim" adaylarının yetişmeleri en büyük inancımız. Kampanya Hedefimiz bursiyer sayımızı artırmaktır.

1 Tıp Fakültesi öğrencisinin 1 yıllık burs bedeli 2.475.-TL'dir.

Eğer Ayhan Tokgoz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)