• Yardım Projem: İstanbul-2018-TİDER-TİDER Etkisiyle Adımların Devleşiyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 69
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.970 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Tider
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35351
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35351

3.970 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

158.811 /331.250 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çünkü İYİLİK PEŞİNDE KOŞMAK çok güzelmiş :) İstanbul Maratonunda ilk kez, iyilik peşinde 2. kez koşacağım:) Katıldığım ilk koşuda, 16 çocuğun en temel haklarından olan 1 yıllık eğitim ihtiyaçlarını karşılamayı, bağışlarınız ile birlikte başarmıştık. Bu kez, yine gıda başta olmak üzere başka temel ihtiyaçların için koşuyorum. TEMEL İHTİYAÇ DERNEĞİ(TİDER) bir harika. Çünkü israfın önüne geçiyor, yoksul ailelerin yaşam mücadelelerine ve işsiz bireylerine sürdürülebilir çözümler yaratıyor. İsraftan kurtardığı ürünleri(başta gıda, giysi, eğitim materyali vb) kurduğu bu destek marketlerde, ihtiyaçlı ailelere eşit ve adil biçimde ulaştırıyor, ayrıca ailelerin çalışabilir bireylerine iş imkanı yaratıyor.
Yaklaşık 2 yıldır koşuyorum. Bu 2. iyilik peşinde koşum olacak, yine çok heyecanlıyım :) bu kez her adımı, dezavantajlı aileler için atacağım… Destekleriniz sayesinde, ailelerin 1 yıl boyunca tüm temel ihtiyaçları(her 265 TL bağış ile 1 aile) karşılanacak, ailenin işsiz bireylerine iş bulunacak ve aile başına ortalama 256 kg ürün israftan kurtarılacak! Koşuya sayılı günler kala Artvin Hopa’da yaptığım idmanlara motivasyon sağlamış olacaksınız :) Kampanyaya istediğiniz miktarda bağış yaparak bana destek olursanız beni ve destek bekleyen aileleri çok mutlu edersiniz. Şimdiden o ailelerin teşekkürlerini iletiyorum sizlere, iyi ki varsınız… : )

TİDER

TİDER, kurduğu Destek Marketlerde israftan kurtardığı ürünleri desteğe ihtiyacı olan aileler ile paylaşır, onların temel ihtiyaçlarına ulaşmasını sağlar ve bu ailelerin işsiz bireylerine istihdam olanağı yaratarak onları destekler. Bu sayede çevre ve insanlar için sosyal fayda yaratır.

Her 265 TL bağış ile 1 ailenin 1 yıl boyunca tüm temel ihtiyaçları karşılanacak.

Eğer funda erdem gökçelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)